Płytka NEOLITH 20mm 3200x1600mm material POLER Onyx transparentny 8mm

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 21806
  • Producent: NEOLITH
  • m2
  • Cena netto: 1 278,00 zł / m2 1 571,94 zł / m2

 

Ceramika Neolith to nowy materiał wytwarzany przez spiekanie w wysokiej temperaturze (powyżej 1200 stopni) mieszaniny piasku kwarcowego, pigmentów i wtrąceń. Dzięki takim właściwościom ceramiczne powierzchnie Neolith mają wyjątkowe właściwości fizyczne i mechaniczne. Ceramiczne panele ścienne Neolith, podobnie jak płytki Neolith, nie chłoną wilgoci, są odporne na wysokie temperatury i promieniowanie ultrafioletowe, dzięki czemu nie zapadają się, gdy są używane na zewnątrz i nie blakną.

Płytki ceramiczne Neolith mają grubość 3,6 i 12 mm. o maksymalnych wymiarach 360x120 i 320x150 cm, dzięki czemu można używać ceramiki Neolith nie tylko do blatów kuchennych, ale także do elewacji kuchni, okleinowania półek i drzwi, paneli ściennych.

Kamień ceramiczny Neolith jest odporny na zadrapania, lekki, ognioodporny, łatwy do czyszczenia i higieniczny, co pozwala na użycie ceramiki Neolith w kontakcie z żywnością.

Duży wybór kolorów i wzorów może zaspokoić najbardziej wyrafinowany smak, a właściwości tego materiału zaspokoją potrzeby najbardziej wymagającego architekta. Ta ceramika jest niezbędna w produkcji blatów barowych, z których można wykonać parapety z ceramiki i drzwi fornirowane cienkimi płytkami ceramicznymi. Blaty w łazience wykonane z neolitycznej ceramiki nie wymagają starannej pielęgnacji i będą trwać długo. Układanie płytek Neolith na podłodze stworzy atmosferę komfortu i przytulności oraz pozwoli zaoszczędzić na doświadczeniu korzystania z tego materiału. Ponadto płyty są znacznie większe niż zwykłe płytki ceramiczne lub GRES.